Zastawianie chodnika - ul. Towarowa.

Bezpieczeństwo i porządek

Zgłoszono 30 lipca 2020, 9:40
Ukończone
Poprzednie zgłoszenie: http://usterka.kolobrzeg.eu/zgloszenie/1052 Słupek stał w innym miejscu - ograniczał wjazd na chodnik - samochody w tym miejscu ograniczają możliwość swobodnego przejścia chodnikiem. Nie za bardzo rozumiem ukończenie usterki poprzez pozostawienie słupka na terenie zielonym.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. W celu uzyskania odpowiedzi na zadane pytanie należy telefonicznie skontaktować się z Naczelnikiem Gospodarki Komunalnej i wtedy można poddawać pod wątliwość zasadność podjętych decjizji.
Portal usterka słuzy do przekazywania swoich uwag , natomiast nie jest to miejsce do prowadzenia sporów bądź dyskusji.
1 tyg. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
1 tyg. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...