USZKODZONE KOSZE NA ODPADY NA TERENIE PARKU IM. JEDNOŚCI NARODOWEJ

Uszkodzony kosz

Zgłoszono 1 sierpnia 2020, 8:11
Ukończone
W różnych punktach na terenie parku im. Jedności Narodowej znajdują się uszkodzone kosze na odpady. Proszę o podjęcie interwencji polegającej na naprawie bądź wymianie tych koszy. Pozdrawiam

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane.
Część pojemników została zdemontowana. W innych miejscach ustawiono tymczasowe kosze.
Przy najbliższym zapytaniu ofertowym lub przetargu zostaną zakupione kosze podobnego typu.
Zespół Usterka Kołobrzeg.
2 lat temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
Zespół USterka Kołobrzeg
2 lat temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 2 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...