Brak kosza lub psiego pakietu, straszny syf

Psie pakiety

Zgłoszono 3 sierpnia 2020, 11:56
Poza uprawnieniami
na załączonym zrzucie ekranu zaznaczyłem na czerwono obszar w którym notorycznie jest pełno psich odchodów i to często w woreczkach, ale niestety ze względu na brak kosza leży to wszystko na chodniku. Niebieskim kółkiem zaznaczyłem najbliższy śmietnik zlokalizowany przy przejściu przez ul. Koszalińską przy Bocianiej. Na zielono zaznaczyłem dogodną lokalizację na śmietnik lub psi pakiet. Proszę poważnie podejśc do sprawy gdyż w oczach turystów chodnik usłany psimi g..nami nie jest dobrą wizytówką miasta.

Historia zgłoszenia

Poza uprawnieniami Najbliższy pojemnik na psie odchody wraz z dystrybutorem woreczków znajduje się przy skrzyżowaniu ulic Gryfitów oraz Koszalińskiej.
Z przykrością informujemy, że zgłoszenie dotyczące posadowienia kosza na śmieci przy skrzyżowaniu ulic Bolesława Krzywoustego oraz Koszalińskiej wykracza poza zakres naszych uprawnień. Uwagę przekażemy zarządcy drogi - droga wojewódzka.
Zespół Usterka Kołobrzeg.
2 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...