Lampa, ul Radomska

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 4 sierpnia 2020, 15:6
Ukończone
Nie zapala, miga. Na Parkingu przy odnodze Radomskiej

Historia zgłoszenia

Ukończone Usunięcie awarii zlecono spółce ENERGA-Oświetlenie.
Zespół Usterka Kołobrzeg
1 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji.
Zespół Usterka Kołobrzeg
1 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...