USZKODZONY CHODNIK-UL. KUPIECKA

Uszkodzony chodnik

Zgłoszono 5 sierpnia 2020, 7:51
Ukończone

Przed

Po

Zwracam się z ogromną prośbą o podjęcie prac mających na celu naprawę uszkodzonego przez korzenie drzewa chodnika -ul. Kupiecka. Poprzednie doraźne naprawy chodnika nie przyniosły oczekiwanych efektów. W związku z tym zwracam się z prośbą o podniesienie kilka centymetrów chodnika na wskazanym odcinku, gdyż tylko takie działania mogą w tym miejscu skutecznie wyeliminować niszczenie chodnika na tym odcinku. Pozdrawiam

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 2 lat temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji w miejscu należącym do Gminy Miasta Kołobrzeg.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
2 lat temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 2 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...