Zniszczenie 2 słupków.

Uszkodzony chodnik

Zgłoszono 6 sierpnia 2020, 13:19
Ukończone

Przed

Po

Zniszczone zostały 2 słupki blokujące wjazd na chodnik, co powoduje ciągły ruch samochodów dostawchycz pod oknami budynków mieszkalnych oraz parkowanie aut osobowych w niewyznaczonych do tego miejscach m.in. na chodniku przed lokalami.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 2 lat temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 2 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...