piasek na ścierzce rowerowej Podczele-Kołobrzeg

Uszkodzona infrastruktura

Zgłoszono 6 sierpnia 2020, 22:53
Ukończone
Szanowni Państwo, W trosce o bezpieczeństwo rowerzystów oraz pieszych poruszających się ścieżką pieszo-rowerową wzdłuż morza pomiędzy Podczelem a Kołobrzegiem, zwracam się z uprzejmą prośbą o pozamiatanie piasku, który nawiewa z plaży i zalega na ścieżce, powodując duże utrudnienia w ruchu rowerów. Z góry dziękuję i pozdrawiam Tomasz Bartosik

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. usunięto nawiane jęzory piachu , zamieciono alejkę.
Zespół Usterka Kołobrzeg.
2 lat temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
Zespół Usterka K-g
2 lat temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 2 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...