Rozpadająca się wylewka chodnika na moście nad Kanałem Drzewnym - ul. Łopuskiego

Uszkodzony chodnik

Zgłoszono 7 sierpnia 2020, 8:53
Ukończone
Po drugiej stronie mostu wylewka rozpada się tak samo.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. Usunięto największe ubytki w nawierzchni. 2 lat temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
2 lat temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji.
Nawierzchnia na moście w tym miejscu wykonana jest z żywic nie z betonu. Z uwagi na duży ruch pieszy i rowerowy w tym miejscu oraz dość dużą powierzchnię nawierzchni do uzupełnienia prace zostaną wykonane w dogodnym czasie aby nie utrudniać ruchu na moście.
2 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...