Przepełniony kosz ul. Solna.

Kosze pełne odpadów

Zgłoszono 7 sierpnia 2020, 8:59
Ukończone

Przed

Po

Kosz jest przepełniony od 2 dni.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 2 lat temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
2 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...