Betonowe bloki pod molo

Zanieczyszczenia na plaży

Zgłoszono 20 lipca 2017, 9:47
Ukończone

Przed

Po

Pod molo z piachu wyłaniają sie betonowe bloki, na których można się nieźle pokaleczyć. Czy mogą zostać one uprzątnięte?

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 1 lat temu
W realizacji Dziękujemy za przekazaną wiadomość , dzisiaj zgłaszamy do Urzędu Morskiego sprawę usunięcia betonowych bloków pod kołobrzeskim molo . 1 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...