Parkowanie na chodniku wzdłuż budynku - ul. Zwycięzców.

Bezpieczeństwo i porządek

Zgłoszono 14 sierpnia 2020, 7:37
Ukończone
Na nowo wykonanym chodniku wzdłuż budynku parkują samochody. Aby dostać się do tego miejsca auta przejeżdżają chodnikiem i po pasach dla pieszych. Zgodnie z art. 26 ust. 3 pkt 3 ustawy Prawo o ruchu drogowym: Kierującemu pojazdem zabrania się jazdy wzdłuż po chodniku lub przejściu dla pieszych.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 8 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
8 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...