Dziura / zapadnięcie ziemi - Grochowska 6

Uszkodzona infrastruktura

Zgłoszono 31 sierpnia 2020, 13:34
Ukończone

Przed

Po

Witam proszę o zabezpieczenie oraz naprawę zapadnięcia ziemi w pasie zieleni oddzielającym chodnik od drogi wewnętrznej wzdłuż budynku ul. Grochowska 6 (vis a vis klatki 6F). Zapadnięcie powstało po ostatnich obfitych deszczach i każdego dnia powiększa się. pozdrawiam Łukasz Mielnikiewicz - administrator W.M. Grochowska 6E-F

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 2 lat temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim szybko,.
Zespół Usterka K-g
2 lat temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 2 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...