Parkowanie na tereni zielonym - ul. Łopuskiego.

Bezpieczeństwo i porządek

Zgłoszono 1 września 2020, 13:41
Ukończone
Ponownie ten sam samochód w tym samym miejscu.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 7 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
8 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...