Przekrzywiony znak - ul. Świętego Macieja.

Uszkodzony znak drogowy

Zgłoszono 1 września 2020, 13:43
Ukończone

Przed

Po

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 2 lat temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 2 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...