Brak toalet zanieczyszczone wydmy przy zejsciu

Dzikie wysypisko

Zgłoszono 20 lipca 2017, 13:21
Ukończone

Przed

Po

Proszę o interwencje oczyszcZenia wydmy i postawienie toalety dla turystów przy zejściu pomiędzy hotelem Bałtyk i osiedlem Polanki - zejście bez schodów bardzo licznie odwiedzane

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane.
Zespół Usterka Kołobrzeg
3 mies. temu
W realizacji Dziękujemy za zgłoszenie.Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.Toaleta typu TOI - TOI ustawiona jest przy zejściu na plażę - przedłużenie ul. Plażowej.
Zespół Usterka Kołobrzeg
3 mies. temu
Do weryfikacji Dziękujemy za informację. Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji.
Zespół Usterka Kołobrzeg
3 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...