PRZEWRÓCONE DRZEWO

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa

Zgłoszono 4 września 2020, 13:49
Ukończone
Informuję, że przy budynku przy ul. Strzeleckiej 4 od strony balkonowej na gruncie miejskim na chodnik przewrócił się konar drzewa.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 4 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...