NIEDZIAŁAJĄCE OŚWIETLENIE - UL ZŁOTA

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 6 września 2020, 11:38
Ukończone
Od dłuższego czasu nie działa oświetlenie na całej długości ulicy Złotej.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 4 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji.
Zespół Usterka Kołobrzeg
4 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...