NIEDZIAŁAJĄCE OŚWIETLENIE - UL. KUPIECKA

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 6 września 2020, 11:41
Ukończone
Niedziałające oświetlenie - ul. Kupiecka

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 4 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji.
Zespół Usterka Kołobrzeg
4 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...