Wygięte drzewko

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa

Zgłoszono 6 września 2020, 19:49
Ukończone
Drzewko jest wygiete i utrudnia przejście chodnikiem w Parki Zdrojowym koło placu zabaw na wysokości Verano

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 3 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
3 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 4 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...