Niedziałające oświetlenie - ul. Złota / Kupiecka

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 6 września 2020, 20:12
Ukończone
Proszę o naprawę niedziałających 6 lamp: - 1 szt. przyjście dla pieszych przy ul. Złotej (Sklep Stokrotka) - 1 szt. ul. Złota (vis a vis klatki nr 4) - 1 szt. ul. Złota (vis a vis klatki nr 5) - 1 szt. na parkingu pod balkonami ul. Złota 11ABC - 2 szt. łącznik ul. Kupiecka / ul. Złota wzdłuż parkingu przy Sklepie Stokrotka Pozdrawiam Łukasz Mielnikiewicz

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 4 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji.
Zespół Usterka Kołobrzeg
4 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...