Zapadnięty chodnik - ul. Radomska 13

Uszkodzony chodnik

Zgłoszono 6 września 2020, 20:23
Ukończone

Przed

Po

Proszę o naprawę zapadniętego chodnika przy ul. Radomskiej 13. Pozdrawiam Łukasz Mielnikiewicz - administrator W.M. Radomska 13

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 4 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
4 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...