Nieprawidłowo parkujące pojazdy.

Bezpieczeństwo i porządek

Zgłoszono 7 września 2020, 14:14
Ukończone
Ul. Lotnicza między ul. Radomską a ul. Warcisława. Codziennie parkują tutaj osoby nie mieszkające w okolicy w sposób uciążliwy dla mieszkańców (żeby otworzyć bramę trzeba na chwilę zaparkować daleko od domu) i pieszych (brak możliwości przejścia chodnikiem przez małą odległość między autem a płotem).

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 7 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
7 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...