USZKODZONA SAMOOBSŁUGOWA STACJA NAPRAWY ROWERÓW- UL. SŁOWIŃCÓW

Uszkodzona infrastruktura

Zgłoszono 16 września 2020, 20:43
Ukończone
Zwracam się z prośbą o naprawienie uszkodzonej samoobsługowej stacji naprawy rowerów zlokalizowanej na Osiedlu nr 5 ,,Lęborskie'' przy ul. Słowińców. Stacja została kilka miesięcy temu zniszczona przez wandali i do dnia dzisiejszego nie została naprawiona. W dniu dzisiejszym wystąpiłem do Prezydent Miasta Kołobrzeg o zmianę lokalizacji stacji, gdyż ze względu na powtarzające się akty wandalizmu jest to jedyne rozwiązane obecnego problemu. Stacja powinna znaleźć się w obrębie monitoringu na terenie osiedla i takie miejsce zostało wskazane w moim wniosku. Rozważanie likwidacji stacji przez Urząd Miasta, o której zostało wspomniane w odpowiedzi na zgłoszoną usterkę dotyczącą przedmiotowej stacji z dnia 3 lipca 2019 roku, w moim odczuciu jest nie do przyjęcia i nie można karać w ten sposób mieszkańców prawidłowo korzystających z urządzenia. Z wyrazami szacunku Dariusz Ciesiński

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostanie zrealizowane. w terminie późniejszym przez wydział GKL,, który stwierdził:
"W związku z notoryczną dewastacją stacji naprawy rowerów uprzejmie informujemy, że po wskazaniu przez Radę Osiedla nowej lokalizacji ( monitoring ) stacja zostanie w miarę możliwości naprawiona i przestawiona we wskazane przez Radę miejsce."
Zespół Usterka Kołobrzeg
2 lat temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.- do wydziału GKL .
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
Zespół Usterka K-g.
2 lat temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 2 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...