Zniszczona zieleń ul.Okopowa

Zniszczona zieleń

Zgłoszono 20 września 2020, 3:17
Ukończone
Proszę o rozważenie możliwości zamontowania słupków oraz przywrócenia zieleni w tym miejscu. Obecnie po wybudowaniu parkingu u zbiegu ulic Kupiecka /Okopowa jest wystarczająco dużo miejsc postojowych w tym rejonie.

Historia zgłoszenia

Ukończone Przekazana do Straży Miejskiej informacje, aby przeprowadzać częściej kontrole wskazanego miejsca. 1 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...