Chodnik porośniety trawą.

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa

Zgłoszono 20 września 2020, 3:22
Ukończone

Przed

Po

Chodnik przy ulicy Okopowej od szkoły podstawowej nr7 do przedszkola porośnięty trawą.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 6 dni temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
3 tyg. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...