Zniszczona zieleń ul.Okopowa / wjazd w Zapleczną

Zniszczona zieleń

Zgłoszono 20 września 2020, 3:25
Ukończone
Proszę rozważenie o ustawienia słupków w tym miejscu.

Historia zgłoszenia

Ukończone Przekazana do Straży Miejskiej informacje, aby przeprowadzać częściej kontrole wskazanego miejsca. 1 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...