Drzewo do przycięcia - ul. Świętego Macieja.

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa

Zgłoszono 23 września 2020, 8:13
Ukończone

Przed

Po

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 1 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 1 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...