Słupki drogowe

Zniszczona zieleń

Zgłoszono 24 września 2020, 0:14
Ukończone
Proszę o przywrócenie zieleni po prawej stronie wjazdu z ul.Okopowej w ul.Zapleczną oraz zamontowanie po tej stronie także słupków drogowych takich jak z lewej strony wjazdu. Anologiczna sytuacja występuje również po przeciwnej stronie tej jezdni przy wjeździe w posesje Okopowa 2ABC.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 5 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
1 lat temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 1 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...