Problem z wodopojem dla psów

Uszkodzona/zanieczyszczona fontanna

Zgłoszono 1 października 2020, 10:54
Poza uprawnieniami
Ciągły przepływ wody w wodopoju dla psów.

Historia zgłoszenia

Poza uprawnieniami Z przykrością informujemy, że zgłoszenie wykracza poza zakres naszych uprawnień. Sprawa została zgłoszona do Miejskich Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o. o. 5 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...