Niedziałające 20 latarni na bulwarze im.Kotwicy Kołobrzeg

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 1 października 2020, 19:41
Ukończone
Na odcinku od ul. Solnej wzdłuż kanału drzewnego nie pali się 20 latarni. Wieczorny spacer z psem robi się tam ryzykowny

Historia zgłoszenia

Ukończone Awaria została usunięta przez MOSiR, który jest właścicielem tego oświetlenia.
Zespół Usterka Kołobrzeg
3 tyg. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
3 tyg. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 3 tyg. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...