dwa kosze na odpady w tym samym miejscu

Uszkodzony kosz

Zgłoszono 7 października 2020, 20:48
Ukończone
witam. prosba o weryfikacje i rozstawienie koszy na dwie strony jezdni. miejsce: rog rzecznej i łopuskiego. przy ulicy stoja 2 kosze w odleglosci 1 m, tymczasem po drugiej stronie ul. rzecznej, przy parkingu pasazu Parseta, kosza brak. ewentualnie prosba o przestawienie jednego z koszy przy zejsciu do chinskiego marketu, w dol ulicy rzecznej o ok 25m. serdecznie dziekuje za zainteresowanie i pomoc. pracownik pasazu.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane w dniu 14.10.br
Jeden kosz przestawiono na przeciwległą stronę jezdni..
Zespół Usterka Kołobrzeg
2 lat temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
2 lat temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 2 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...