Nieużywany pojazd

Bezpieczeństwo i porządek

Zgłoszono 12 października 2020, 18:45
W realizacji
Od dłuższego czasu na parkingu przy bazie MZK od strony ul. Śliwińskiego, stoi nieużywany pojazd

Powiadomienia

Historia zgłoszenia

W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
2 tyg. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...