Przekrzywiony znak drogowy - ul. Św. Macieja

Uszkodzony znak drogowy

Zgłoszono 13 października 2020, 8:8
Ukończone

Przed

Po

Znak przekrzywiony od 2 tygodni.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 1 tyg. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
2 tyg. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 2 tyg. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...