Pościerane pasy na ścieżce rowerowej - ul. Łopuskiego.

Inne

Zgłoszono 13 października 2020, 8:13
Odmowa

Historia zgłoszenia

Odmowa Uprzejmie informuję, że oznakowanie poziome nie może zostać wykonane w chwili obecnej ze względu na warunki atmosferyczne ( wilgoć oraz niska temperatura). Wykonanie w chwili obecnej oznakowania nie będzie trwałe i odejdzie od podłoża. Informuję również, że przedmiotowe oznakowanie zostanie odnowione na wiosnę 2021 roku przed sezonem rowerowym. 1 lat temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 1 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...