Połamana gałąź drzewa przy ul. Dworcowej 8

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa

Zgłoszono 14 października 2020, 8:36
Ukończone

Przed

Po

Informuję że na ulicy Dworcowej na wysokości budynku przy ul. Zwycięzców 1 wiatr złamał gałąź drzewa.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 5 dni temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
2 tyg. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 2 tyg. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...