Niedziałające oświetlenie - ul. Portowa.

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 19 października 2020, 8:9
Ukończone
Od skrzyżowania z ul. Solną działa jedna lampa na wysokości Hotelu Polonia.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 1 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji.
Zespół Usterka Kołobrzeg
1 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...