Zniszczony słup

Uszkodzony znak drogowy

Zgłoszono 24 lipca 2017, 16:5
Poza uprawnieniami

Przed

Po

Przy padach na rogu ul. Unii Lubelskiej i Granicznej leży wyciągnięty słup.

Historia zgłoszenia

Poza uprawnieniami Z przykrością informujemy, że zgłoszenie wykracza poza zakres naszych uprawnień. Należało je zgłosić do Zachodniopomorskiego Zarządu Dróg Wojewódzkich w Koszalinie, email: zzdw@zzdw.koszalin.pl. Tym niemniej na załączonym zdjęciu widać,iż sprawa została zrealizowana. Zespół Usterka Kołobrzeg. 1 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...