Wyrwany krzew ul.Gierczak

Zniszczona zieleń

Zgłoszono 25 października 2020, 18:45
Ukończone
Od około trzech tygodni leży na klombie zniszczona roślina, wyrwana z korzeniami. Nikt się tym nie interesuje...( na przeciwko Restauracji Złota.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 2 tyg. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
1 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 1 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...