Niepotrzebny słup

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 26 października 2020, 13:11
Poza uprawnieniami
Niepotrzebny drewniany słup na ul. Opolskiej. Jeden został zdemontowany, ale drugi został.

Historia zgłoszenia

Poza uprawnieniami Z przykrością informujemy, że zgłoszenie wykracza poza zakres naszych uprawnień.
Słup nie jest własnością Gminy Miasto Kołobrzeg.
1 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...