BRAK OŚWIETLENIA NA ULICY

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 27 października 2020, 15:44
Ukończone
Lampa osiedlowa przy parkingu na ul.Tuwima nie pali się od jakiegoś czasu...część ulicy w ciemnościach.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 1 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
1 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 1 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...