Nieużywany pojazd

Bezpieczeństwo i porządek

Zgłoszono 2 listopada 2020, 13:51
Ukończone
Na ul. Albatrosa stoi już od dawna nieużywany pojazd

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 3 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
4 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...