Nieprzepisowanie parkowanie - ul. Wielkopolska.

Bezpieczeństwo i porządek

Zgłoszono 24 listopada 2020, 12:4
Ukończone
W dalszym ciągu mimo wielu zgłoszeń do Straży Miejskiej ulica jest zastawiana wzdłuż budynku mimo znaku B-35, poza dwoma wyznaczonymi miejscami dla samochodów osób niepełnosprawnych, co skutecznie uniemożliwia swobodny wyjazd skrzyżowaniem na ulicę Mazowiecką. Od dłuższego czasu kilka samochodów pozostawianych jest tam również na noc.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 3 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
3 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...