Parkowanie przed przejściem dla pieszych - ul. Spacerowa.

Bezpieczeństwo i porządek

Zgłoszono 26 listopada 2020, 8:37
Ukończone
Od jakiegoś czasu kilka osób zrobiło sobie parking przed przejściem dla pieszych. Parkują w tym miejscu w czasie pracy nowej restauracji i na noc.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 3 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
3 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...