Brak kosza śmietnikowego przy ul. Jerzego / Krzywoustego

Uszkodzony kosz

Zgłoszono 29 listopada 2020, 12:46
Ukończone

Przed

Po

Uprzejmie proszę o montaż kosza śmietnikowego na stelażu po uprzednim pojemniku. Lokalizacja przy ul. Krzywoustego / Jerzego (dz. nr 164 ob. ew. nr 13 MK). Z wyrazami szacunku Piotr Rzepka radny Rady Osiedla nr 5 "Lęborskie".

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane.
Ustawiono nowy kosz DIN.
Zespół Usterka K-g
1 lat temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji do MZZDiOŚ.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
Zespół Usterka Kołobrzeg.
2 lat temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 2 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...