Basen na ulicy

Niedrożna kanalizacja deszczowa/wpust uliczny

Zgłoszono 28 lipca 2017, 11:54
Ukończone

Przed

Po

Zalana cała ulica i chodniki.

Historia zgłoszenia

Ukończone Informujemy, że przyczyną zalania były intensywne opady deszczu. Kanalizacja deszczowa jest drożna lecz nie zdążyła odebrać takiej ogromnej ilości wody. Godzinę po ulewie sytuacja jest opanowana - woda spłynęła do kanalizacji.
Zespół Usterka Kołobrzeg
1 lat temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zespół Usterka Kołobrzeg
1 lat temu
Do weryfikacji Dziękujemy za dokonanie zgłoszenia.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak to tylko możliwe.
Zespół Usterka Kołobrzeg
1 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...