ZATKANY ODPŁYW ŹRÓDŁA SOLANKI - UL. SOLNA

Uszkodzona/zanieczyszczona fontanna

Zgłoszono 7 grudnia 2020, 10:10
Ukończone

Przed

Po

ZATKANY ODPŁYW ŹRÓDŁA SOLANKI - UL. SOLNA. PRZY ŹRÓDLE ZALEGAJĄ RÓWNIEŻ OPADŁE Z DRZEW LIŚCIE.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 3 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
3 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 3 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...