NIEDZIAŁAJĄCE OŚWIETLENIE-UL. KUPIECKA

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 9 grudnia 2020, 12:12
Ukończone
NIEDZIAŁAJĄCE OŚWIETLENIE-UL. KUPIECKA

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane.
Zespół Usterka Kołobrzeg
1 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 1 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...