Dzień dobry. Na całej ulicy Ks ....

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 28 grudnia 2020, 9:25
Ukończone
Dzień dobry. Na całej ulicy Ks . Kordeckiego oraz części ul. Kiemliczów jest brak oświetlenia ulicy

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 4 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
6 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 6 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...