rondo pileckiego

Uszkodzony znak drogowy

Zgłoszono 1 sierpnia 2017, 14:49
Poza uprawnieniami
rondo pileckiego od strony intermarche ścieżka rowerowa -przy reklamie leży złamany znak drogowy, przejście dla pieszych.

Historia zgłoszenia

Poza uprawnieniami Z przykrością informujemy, że zgłoszenie wykracza poza zakres naszych uprawnień.Informacja zostanie przekazana zarządcy drogi - Zarządowi dróg wojewódzkich. 6 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji.Zespół Usterka Kołobrzeg 6 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...