NIEDZIAŁAJĄCA LAMPA OŚWIETLENIOWA W PARKU IM. GEN. J. H. DĄBROWSKIEGO

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 30 grudnia 2020, 18:24
Ukończone
NIEDZIAŁAJĄCA LAMPA OŚWIETLENIOWA W PARKU IM. GEN. J. H. DĄBROWSKIEGO

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 1 tyg. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
2 tyg. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...